Оберігаємо тварин
телефонуйте нам цілодобово
(044)390-01-91
Головна > Про нас

vetUP- це програма, що включає в себе наступні складові:

СЕРВІС

Цілодобовий телефон «гарячої лінії». Ви завжди можете зателефонувати та отримати допомогу на всій території України. Телефонні дзвінки приймають лікарі - ветеринари, які мають досвід роботи.

Економія часу: лікар - ветеринар цілодобово по телефону допоможе власнику застрахованої тварини. В яку клініку звернутися, де отримати потрібні медикаменти - всі ці функції бере на себе сервіс VetUP.

Лікар-ветеринар організовує консультацію в клініку у зручний для вас час, позбавляє Вас від стояння в чергах.

Медикаменти Ви можете отримати в найближчій аптеці, як в ветеринарній, так і для людей (якщо ветеринар призначив ліки, що не продаються в ветеринарних аптеках).

СТРАХУВАННЯ

Отримуючи послуги VetUP, Ви не тільки забезпечуєтесь якісним сервісом, але і економите кошти, так як страхування покриває більшість витрат, пов'язаних зі здоров'ям Вашого улюбленця.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Програма VetUP не тільки турбується про застрахованих тварин. Ми реалізуємо програму допомоги безпритульним та хворим тваринам. І залучаємо до цього наших клієнтів.

Це працює дуже просто: Ви купуєте програму страхування тварин VetUP. А ми з кожної проданого поліса перераховуємо 1 гривню в фонд допомоги безпритульним тваринам і контролюємо витрати цих коштів. Результати нашої благодійної діяльності Ви дізнаєтеся в соціальній мережі.

оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин