Оберігаємо тварин
телефонуйте нам цілодобово
(044)390-01-91

Умови та строки відшкодування

В більшості випадків, коли застрахована тварина отримує лікування в мережі ветеринарних закладів, що співпрацюють з vetUP на договірних засадах, процедура виплати страхового відшкодування відбувається без залучення страхувальника та збору будь-яких документів з його сторони.

Все що потрібно зробити власнику застрахованої тварини - це зателефонувати в цілодобовий колл-центр vetUP за телефоном (044) 390-01-91, та повідомити причину звернення. Завдання координаторів - запропонувати вам найзручніше місце отримання допомоги. В першу чергу вам будуть запропоновані клініки, з якими VetUP має договірні стосунки і відвідання яких не потребуватиме додаткових витрат з боку власника застрахованої тварини.

В разі, коли за якихось обставин ви були вимушені сплатити за ветеринарні послуги самостійно, або у випадках інших, ніж лікування застрахованої тварини, та подали комплект документів для отримання страхового відшкодування, рішення про виплату приймається протягом 10 днів з дня отримання всіх необхідних документів страховою компанією, що підтверджують настання страхового випадку та розмір збитків, але не пізніше 15 днів від моменту подання заяви на виплату страхового відшкодування, при умові, що всі необхідні документи було подано разом із заявою.

Страхова компанія здійснює виплати страхових відшкодувань протягом 5 днів з дня прийняття рішення про виплату (оплата проводиться готівкою або на рахунок Страхувальника/Вигодонабувача, відкритий в банківських установах).

оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин