Оберігаємо тварин
телефонуйте нам цілодобово
(044)390-01-91

Виключення зі страхових випадків

Виключення зі страхових випадків - це перелік захворювань та станів, що не покриваються страховою компанією.
Відмітимо лише кілька з них та дамо вичерпні пояснення для цього.

Травми тварини, що виникли внаслідок проведення бійцівських змагань та інших подібних заходів;
Зрозуміло, що для деяких власників,тварина є не тільки другом, але і джерелом наживи та розваг. На сьогоднішній день в усьому світі є таке ганебне явище, як бої собак. Під час них тварини отримують значні ушкодження. Інколи ці ушкодження не сумісні з життям.
В такому випадку наша компанія не може оплачувати лікування, так як ризик травм дуже високий.

Травмування тварини, що сталися в результаті умисних та необережних дій Страхувальника та членів його сімї...в тому числі при участі в полюванні, перегонах, тощо;
Полювання - це небезпечне заняття, під час якого тварини піддають своє здоровя, а навіть і життя ризику. Травми від диких звірів, вогнепальні поранення - ось неповний перелік захворювань, що можуть виникнути під час цього.

Лікування застрахованої тварини в клініці або ветеринаром, що не узгоджено зі Страховиком або Асистансом.
При виникненні страхового випадку, власник застрахованої тварини повинен зателефонувати на цілодобову «гарячу» лінії та узгодити клініку, де буде проводитися лікування. У випадку, якщо цього не було зроблено, ми не можемо гарантувати якість та повноту надання допомоги. А отже і повну оплату послуг.

Лікування захворювань, що можна попередити за допомогою вакцинації та профілактичних обробок (дирофіляріоз, екто і екзо паразитів, тощо);
Причиною є те, що всі застраховані тварини повинні бути про вакциновані та оброблені проти паразитів. Байдуже ставлення до своєї тварини не повинне перекладатися на плечі страхової компанії.

Повний перелік цих станів знаходиться в договорі страхування. Пояснення по виключенням Ви можете отримати, подзвонивши на номер цілодобової «гарячої» лінії.

 

 

оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин