Оберігаємо тварин
телефонуйте нам цілодобово
(044)390-01-91

Наші переваги

Найбільша сума на лікування на ринку ветеринарного страхування

50 000,00 грн - це найбільша страхова сума на ринку ветеринарного страхування України. Це та сума, на яку Ви можете лікувати свого улюбленця протягом року.

Страхування тварини не залежно від віку та статі

VetUP - це єдина програма страхування, що страхує котиків і собак від народження до самої старості. При страхуванні ми не оглядаємо тварину та не потребуємо довідок ветеринара про стан здоров'я.

При страхуванні ми пропонуємо сертифіковані чіпи, що мають українське маркування

VetUP - це єдина програма страхування, що пропонує при страхуванні безкоштовне чіпування з українським маркуванням. Тепер Ви можете подорожувати за кордон зі своїм улюбленцем без турбот.

Безкоштовне лікування в клініках*

VetUP - це єдина програма страхування, що пропонує справжнє безкоштовне лікування тварин. При направленні в лікувальний заклад, де є договірні відносини, Ви не платите кошти за лікування. Все, що Вам потрібно при візиті до ветеринара - карточка застрахованої особи та Ваш улюбленець.

Безкоштовне отримання медикаментів в аптеках для людей

VetUP - це єдина програма страхування, що покриває отримання медикаментів для Вашого улюбленця в аптеках для людей, а не тільки в ветеринарних. На сьогоднішній день це не може запропонувати ні одна компанія.

Переваги програми VetUP - це інновації в сфері ветеринарного страхування.

Адже ми ОБЕРІГАЄМО ТВАРИН

 

оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин