Оберігаємо тварин
телефонуйте нам цілодобово
(044)390-01-91

ДЛЯ ЧОГО СТРАХУВАТИСЯ

Це питання з'являється у кожного власника тварини.

Економія коштів - страхування всього 999,00 грн/рік

Чи рахували Ви, скільки грошей Ви витрачаєте протягом року на лікування Вашого улюбленця? А при виникненні непередбачуваних ситуацій (нещасний випадок, травми, оперативні втручання) - вартість витрат буде не менше 3000,00 грн.

Планування витрат 

Заплативши всього 999,00 грн один раз Ви убезпечуєте себе та Вашого улюбленця від непередбачених витрат. Адже сума отриманого лікування становить 50 000,00 грн на рік, що є фантастичною пропозицією.

Економія часу

Лікарі - ветеринари, що приймають дзвінки візьмуть на себе організацію ветеринарної допомоги, забезпечення медикаментами та пошук кваліфікованого ветеринара. Погодьтесь, що час - це найдорожчий ресурс для успішної та дуже зайнятої людини.

Захист від втрати тварини

Кожна застрахована тварина чіпується. І це абсолютно безкоштовно. Чіпована тварина має індивідуальний номер чіпу, який не повторюється. Тому при втраті тварини кожен може ідентифікувати її за допомогою зчитування коду чіпа.

Цілодобова консультація по телефону

При виникненні страхового випадку з Вашим улюбленцем Ви телефонуєте на цілодобову гарячу лінію. Вас безкоштовно проконсультують кваліфіковані лікарі - ветеринари. Крім того, Вашому улюбленцю буде запропоноване лікування в найближчій ветеринарній клініці.

Безкоштовне лікування в ветеринарних клініках

В ветеринарному закладі* Ви безкоштовно отримаєте консультативну та амбулаторно-поліклінічну допомогу. При необхідності страхова компанія оплачує оперативне та медикаментозне лікування.
Вибравши програму страхування VetUP Ви забудете про всі страхи, пов'язані зі здоровям Вашого улюбленця.

* діє при наявності договірних стосунків з клінікою

 

оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин оберігаємо тварин